Home / Products tagged “SB65WBAC25-4”
Filter
Showing all 2 results
Price
Price: —
Categories
  • Eighteen Sound (519)
    • Eighteen Sound 21" loudspeakers (16)
    • Eighteen Sound 18" loudspeakers (31)
    • Eighteen Sound 15" loudspeakers (47)
    • Eighteen Sound 12" loudspeakers (41)
    • Eighteen Sound 10" loudspeakers (24)
    • Eighteen Sound 8" loudspeakers (18)
    • Eighteen Sound 6" loudspeakers (15)
    • Eighteen Sound 5" loudspeakers (1)
    • Eighteen Sound Coaxial Loudspeakers (13)
    • Eighteen Sound 1" Compression Drivers (26)
    • Eighteen Sound 1.4" Compression Drivers (39)
    • Eighteen Sound 1.5" Compression Drivers (3)
    • Eighteen Sound 2" Compression Drivers (14)
    • Eighteen Sound AMT (1)
    • Eighteen Sound Horns Waveguides and Adapters (14)
    • Eighteen Sound Recone Kits (174)
    • Eighteen Sound Diaphragms (50)
    • Eighteen Sound Crossovers (5)
  • Celestion (182)
    • Celestion 24″ loudspeakers (2)
    • Celestion 21" loudspeakers (2)
    • Celestion 18" loudspeakers (10)
    • Celestion 15" loudspeakers (15)
    • Celestion 12" loudspeakers (19)
    • Celestion 10" loudspeakers (5)
    • Celestion 8" loudspeakers (9)
    • Celestion 6.5" loudspeakers (5)
    • Celestion 5" loudspeakers (2)
    • Celestion 4" loudspeakers (1)
    • Celestion 3.5" loudspeakers (1)
    • Celestion 2.7" loudspeakers (1)
    • Celestion 2" loudspeakers (1)
    • Celestion 1" Compression Drivers (21)
    • Celestion 1.4" Compression Drivers (9)
    • Celestion 2" Compression Drivers (4)
    • Celestion 8" Guitar Loudspeakers (3)
    • Celestion 10" Guitar Loudspeakers (10)
    • Celestion 12" Guitar Loudspeakers (53)
    • Celestion 15" Guitar Loudspeakers (2)
  • Faital Pro (166)
    • Faital Pro 21" loudspeakers (1)
    • Faital Pro 18" loudspeakers (20)
    • Faital Pro 15" loudspeakers (24)
    • Faital Pro 12" loudspeakers (36)
    • Faital Pro 10" loudspeakers (28)
    • Faital Pro 8" loudspeakers (16)
    • Faital Pro 6" loudspeakers (15)
    • Faital Pro 5" loudspeakers (8)
    • Faital Pro 4" loudspeakers (8)
    • Faital Pro 3" loudspeakers (8)
    • Faital Pro 2" loudspeakers (2)
  • BMS (3)
  • SB Audience (9)
  • SB Acoustics (1)
  • Ciare (4)
  • KEF (0)
  • Paint (1)
  • Guitar Cabinets (60)
  • Guitar Accessories (25)
  • Triaxial Loudspeaker (3)
  • Horn and Waveguides (7)
  • Earphone (2)
  • HiFi (86)
  • In Ceiling / Wall (61)
  • Outdoor Speakers (4)
  • Books (3)
  • PA Amplifiers (94)
    • Ram Audio (94)
  • Software (1)
  • Loudspeakers (0)
  • Accessories (4)
  • Studio & Recording Equipment (54)
  • SALE (17)
  • Pedals (30)
  • Rack (4)
  • Bass Guitar Speakers (25)
  • Guitar Speakers (186)
  • Low Frequency (LF) (852)
  • Coaxial Loudspeaker (85)
  • Crossover (36)
  • High Frequency (HF) (506)
    • Dome Tweeter (54)
    • Passive Radiator (13)
    • Bullet Tweeter (12)
    • Compression Drivers (35)
    • Diaphragms (136)
    • Air Motion Transformers AMT (2)
    • Ring Radiators (0)
  • Horns & Waveguides (31)
  • Recone Kits (356)
  • Adapters (2)
  • Others (1)
Brand
  • SB ACOUSTICS (2)
Size
Magnet Type
  • Neodymium (2)
Cart
SB AUDIENCE SB65WBAC25-4 2.5" 4 ohm Ferrite LoudspeakerAlternative view of SB ACOUSTICS SB65WBAC25-4 2.5" 4 ohm Ferrite Loudspeaker
Quick View
Low Frequency (LF)
SB ACOUSTICS SB65WBAC25-4 2.5″ 4 ohm Ferrite Loudspeaker
Add to cart
SB AUDIENCE SB65WBAC25-4 2.5" 4 ohm Ferrite LoudspeakerAlternative view of SB AUDIENCE SB65WBAC25-4 2.5" 4 ohm Ferrite Loudspeaker
Quick View
Low Frequency (LF)
SB AUDIENCE SB65WBAC25-4 2.5″ 4 ohm Ferrite Loudspeaker