SB AUDIENCE SB65WBAC25-4 2.5″ 4 ohm Ferrite Loudspeaker
  • 25mm Voice coil.
  • Aluminium Cone.
  • Rubber Surround.
  • Neodymium Motor.
  • Injection chassis.
A high quality product supplied by  Lean Business Audio.
Visit our website for offers on 1000’s of audio products.
Worldwide shipping and Free Delivery on selected brands.
In stock (can be backordered)
SKU: SB65WBAC25-4 Category: Tags: , , , , , ,